Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.05.2012

Marrrtulka

męczy mnie to ciągłe udawanie .
 

nie mam już ochoty biegać z przyklejonym uśmiechem do twarzy i wmawiać wszystkim , że jest w porządku , ale przecież muszę pokazać jak bardzo jestem silna...
Lubisz to?
konto usunięte
męczy mnie to ciągłe udawanie . ...
15 мая 2012
witam w klubie zmęczonych
14 мая 2012
konto usunięte
a po co udajesz kogos kim nie jestes?
14 мая 2012
14.05.2012

:*:*:*:*

Miły chłopak(Ja) poznam miłą dziewczynę do przyjaźni może coś więcej... najlepiej z małopolski... Dziewczyno która odważysz się napisać i zechcesz mnie kiedyś takiego jakim jestem, będę Cię traktował jak księżniczkę... proszę jeśli któraś z was ma heyah i chciała by mnie bliżej poznać zapraszam na pw :*:*:*
Lubisz to?
konto usunięte
"Bajera"? o.O Brzmi po buracku, aż nie mam ochoty pytać o definicję tego słowa. ;x
16 мая 2012
konto usunięte
bajera a'la misiek ;d hehe ;]]
16 мая 2012
konto usunięte
gdyby nie odleglość z chęcią bym napisała :)
15 мая 2012
Zabawne, tyle ludzi jest na swiecie, tyle mamy ludzi wokol nas a i tak czujemy sie samotni. 

Niedziela, wieczor.  Siedze sama w pokoju i mysle jakby to bylo gdyby ktos tu jednak ze mna byl. Gdybym miala do kogo otworzyc buzie, pogadac troche. Smieszni sa ci ludzie ktorzy mowia, ze beda tu dla mnie zawsze, ze moge na nich liczyc i ze zawsze moge ich poprosic o pomoc. Nie mam pojecia co chca osiagnac przez swoje klamstwa, heh. Troche to smutne gdy "przyjaciele" odchodza pomimo ze kiedys mowili ze nic nas nie rozlaczy. 

Takie samotne wieczory sa najgorsze. Kiedy zdaje sobie sprawe ze nie mam kogo nawet zaprosic na spacer bo wszyscy sa zbyt zajeci swoim zyciem. Moze mam trudny charakter ktory odrzuca ludzi? 

AJJJJJ, ale dobra, nie ma co marudzic. Jutro bedzie kolejny dzien, miejmy nadzieje ze lepszy! : )

A co Wy robicie w samotne wieczory? Co robicie aby nie byc smutnym ?  :) 
Lubisz to?
konto usunięte
Taniec, racja! Na smierc zapomnialam ze to tak dobrze poprawia humor, hehe ;d A szukanie przez komputer przyjaciol tez moze byc ciekawe, czasem mozna spotkac naprawde swietnych ludzi ! :)
16 мая 2012
No niestety wieczory są najgorsze gdyż przychodzi na myślenie tak bardzo chciałoby sie przytulić do tej osoby która by kochała i zawsze przy niej była a niestety by znaleźć tą jedyną osobe to trzeba jednak dużo czasu...
16 мая 2012
konto usunięte
jakto co robimy siadamy przed kompemi szukamy przyjaciół łudzimy sie że być może dziś poznamy tu kogoś bliskiego dla naszych duszyczek...ale zawsze jest jakieś ale !!!:nie::nie::nie:
16 мая 2012
14.05.2012

Ja Bym Oszalał




Czy tęskniłabyś za mną, gdybym nie wrócił?
Czy żyć beze mnie mogłabyś się nauczyć?
Czy beze mnie cała układanka by się posypała?
Bez Ciebie - ja bym oszalał!


Lubisz to?
konto usunięte
uwielbiam Tą nutke ;D
18 мая 2012
konto usunięte
uwielbiam ;D
14 мая 2012
super piosenka !!!!!!:)
14 мая 2012
14.05.2012

Coś na nudę :D

        Gramy :D 

                    Dokończ historyjkę :D

Dokańczamy zdania tworząc historyjkę :D 

Zaczynamy : 
           
W pewnym dużym lesie zgubiła się dziewczynka i ...

Lubisz to?
konto usunięte
Bestie po chwili wahania ruszyły w stronę elfa. Jego uzbrojenie oprócz ogromnego łuku dopełniały dwie katany przytroczone na plecach, których błyskawicznie dobył...
15 мая 2012
nikt nie wiedział kto to był, niczym cień poruszał sie bezszelestnie wokół gromady goblinów, dziewczyna była przerażona nie wiedziała czy ma sie bać kolejnego czającego sie zła..
15 мая 2012
konto usunięte
nagle strzała trafiła najbliżej stojącą z bestii mędzy oczy przechodząc na wylot z siłą i precyzją charakterystyczną dla strzelca wyśmienitego. Tajemnicza postać stała kilkadziesiąt metrów dalej, ubrana w strój typowy dla elfickich zabójców...
15 мая 2012
13.05.2012

Zzuuzzaa1

"Siedzę na ławce patrzę na słońce,
chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
Chyba już nigdy nie będzie lepiej,
nie będzie dobrze wiec się nie spieszę."


Lubisz to?
konto usunięte
pesymistyczne to troche
13 мая 2012
konto usunięte
Uwielbiałam ich piosenki swego czasu :)
13 мая 2012
13.05.2012

DamCiRoozkosz

Wtul się o poranku
w ciepło mego ciała
obejmuj...

spraw by Twój dotyk
otworzył me oczy
bym ujrzał tą słodką twarz
twoje śliczne oczy

Spojrzyj ciepło na mnie
a ja uśmiechnę się słodko
usta swoje zbliżę
całując Cię mocno

i tak zaczniemy dzień
w słodyczy pocałunku
dłoń wtulę w twe włosy
i znów się uśmiechnę

to będą nasze dni...

Będę tulił Cie w ramionach
przytulał do serca

W oczach Twych ujrzałem
wielkie złote serce
To Bóg Cię musiał mi zesłać
bo jesteś...

aniołem

TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ
bym mógł...

darzyć Cię miłością


Lubisz to?
konto usunięte
pięknie napisane :)
13 мая 2012
konto usunięte
TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ...TERAZZZZ ZAWSZEEEE
13 мая 2012
TYLKO PRZY MNIE BĄDŹ
13 мая 2012
11.05.2012

Miłość






Nie Warto szukać miłości bo ona nie istnieję

Lubisz to?
konto usunięte
aby kochać trzeba umieć kochać nie wystarczy tylko tego chcieć
13 мая 2012
Potwierdzam.Nie ma sensu szukać czegoś co nie istnieje
13 мая 2012
końcu*
13 мая 2012
11.05.2012

Co tam u was ? ;]

  


















Dziędobry Kocham cie !!
Lubisz to?
11.05.2012

Siemka :)

Hejka :) 
Jak taam ?
macie jakies plany na Weekend ?

U mnie w porządku :)
A w sobótkę jadę sobie na zakupkii :) 

Dziewczyny Na jaki kolor najbardziej lubicie malować paznokietki ? 
Chłopaki  Zauwazacie ze kobiety maja pomalowane paznokietkii ? Jaki kolorek lubiciee ? 

Mi osobiscie najbardzie podoba się French 

A Jaki waam ?

Lubisz to?
konto usunięte
NA PAZNOKCIE NAKLEJKI A POTEM DOCISKAM I MALUJĘ LAKIEREM BEZBARWNYM.. .ALBO BROKATOWY
13 мая 2012
konto usunięte
nie ważne jaki byle pasował do całosci i paznokci
11 мая 2012
niebieski czerwony i różowy
11 мая 2012
1 141 142 143 144 145 715